LR yolculuğum 2016 yılının son ayında başladı.

LR ürünleri ve pazarlama planı hakkında hiçbir bilgim olmadan başlamıştım , sadece ürün kullanacak ve belki de birkaç ürün siparişi alacaktım etrafımdan .

Bir den bire öyle sihirli bir dünyanın içine girdiğimin farkında değildim. Ürünler muhteşemdi . Ürünlerle aramda adeta bir aşk başladı . Etrafıma ürünlerimden bahsetmeden duramıyordum , para kazanmak değil di amacım , para kazandığım bir işim vardı zaten , benim hissettiğim o mutluluğu herkesin yaşamasını istiyordum ,

Severek yapılan her şey insanı mutlu eder ya ben de çok mutluydum ve her ay farkına bile varmadan pazarlama planının basamaklarını katlayarak ilerlemeye başladım. Böyle olunca ürün zaten güzel ve para kazanmakta ayrı bir motivasyon oldu bana , bu sefer de herkes para kazansın istiyordum.

İşortaklarımız ve ben kullandığımız , memnun kaldığımız ürünleri yakın çevremize anlatıyorduk , onlarda aynı şeyi yapıp para kazanmaya başladılar.

Benim gibi ürünlerimizden memnun kalıp , etrafına anlatmaya başlayan Lise arkadaşım Gülnur , artık iş ortağım olmuştu ve birlikte daha zevkle çalışmaya başlamıştık.

Hemşirelik mesleğimden artık gönül rahatlığıyla emekli olabilirdim , çünkü doğru yerdeydim ve gelecek kaygım kalmamıştı ve emekli oldum.

SONRA ;

  • Toplantılar
  • Eğitimler
  • Kamplar
  • Almanya şirket merkezi ve eğitim

Ekibimize katılan yeni işortaklarımızla birlikte büyümeye devam ediyoruz .

Sizleri de LR ailemizde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Arayın tanışalım

SONRA SADECE HAYAL KURUN VE GERÇEKLEŞTİRİN

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05375939223 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir