Made in Germany

Made in Germany ya da Almanca şekliyle “Hergestellt in Deutschland” günümüzde bir malın Almanya’da üretildiğini ve belli bir kaliteye sahip olduğunu anlatmak için kullanılan bir ifade ve mühür.

BDIH (Sanayi ve Ticaret Şirketleri Federasyonu, Almanya)

LR, Temmuz 2011’den beri de BDIH üyesidir. BDIH (Sanayi ve Ticaret Şirketleri Federasyonu) Almanya’da Organik ürünlere sertifika veren bir kurumdur. BDIH sertifikalı ürün organik kozmetik kriterlerine dünya çapında uygunluk gösteren ürün olarak kabul edilir. Bu kriterler:

  • Bitkisel olmalı.
  • Sentetik koku ve renklendirici ihtiva etmemeli.
  • Petrolden üretilmiş Mineral yağlar içermemeli.
  • Polyetilen ,Paraben,Silikon içermemeli.
  • Doğayı korumalı

VKE Kozmetik

LR, üyeleri arasında sektörün saygın büyük şirketlerinin de bulunduğu VKE Kozmetik Federasyonu’nda (2011 yılı itibariyle) yer alan tek network şirketidir. 

VKE websitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

IASC (International Aloe Science Council)

IASC (International Aloe Vera Science Council) bilimsel bir dernek olup kendisini Aloe Vera bitkisinin olumlu etkileri hakkındaki bilgilerin yayılması ve kullanılmasına adamıştır.

Maryland’de (ABD) yerleşik IASC, Aloe Vera ürünlerinin kalitesini özellikle ortaya çıkarmak üzere bu ürünleri çok sıkı ölçütler çerçevesinde sertifikalandırma olanağı sunmaktadır. IASC’ in internet sitesine www.iasc.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Dermatest

Original DERMATEST®“ işareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.

Dermatest' in websitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

SGS INSTITUT FRESENIUS

1. SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH nedir?

SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH şirketi 2003 senesinden bu yana, 19. yüzyılda Fransa'da tahıl alanında denetimler yapmak üzere kurulmuş bulunan Société Générale deSurveillance (SGS) mensubudur. Şirketin ağırlık noktasını günümüzde gıda maddelerininsertifikalandırılması için laboratuar analizleri alanındaki hizmetler oluşturmaktadır. Internet sitesine www.institut-fresenius.de adresinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05375939223 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir