çocuk

Aloe Vera Kids Çocuk Serisi

İÇERİK

1. Çocuk cildi neden özel bakıma ihtiyaç duyar?

2. Süt dişleri neden özel bakıma ihtiyaç duyar?

3. LR ALOE VIA KIDS ürünleri neden çocukların vücut ve diş bakımı için uygundur?

4. Çocuklar için Diş Macunu a. Hedef kitle b. İçerik maddeleri ve etkileri c. Kullanım d. Zahmännchen-mührü

5. Çocuklar için 3’ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı a. Hedef kitle b. İçerik maddeleri ve etkileri c. Kullanım d. Kolayca taranan saçlar

Devamını Oku

LR ALOE VIA Aloe Vera Moments Set

LR Aloe Vera Moments Set LR’ın Aloe Vera serisindeki en çok satan 9 üründen oluşur. Ürünleri tek tek almak yerine bu seti satın alarak fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Setteki ürünler, şık bir hediye çanta ile birlikte gönderilir.

Devamını Oku

LR ALOE VIA Aloe Vera MSM Vücut Jeli

LR Aloe Vera MSM Vücut Jeli özellikle eklemlerde gerginlik yaşayan kişilere ve sporculara uygundur. Özellikle müsabaka sporlarında ve vücudu zorlamayı gerektiren işlerde eklemlere fazlaca yüklenilir. Aloe Vera MSM Vücut Jeli serinletici etki yaratarak rahatlatır.

Devamını Oku

LR ALOE VIA Aloe Vera Thermo Losyon

LR Aloe Vera Thermo Losyon hafifçe ısıtıcı ve cilde bakım yapan bir losyondur. Yarattığı termo-etki kan akışını uyarır. %45 Aloe Vera, okaliptüs ve keklik üzümü yağları gibi eterli yağlar ve de jojoba yağı, zeytinyağı, kayısı çekirdeği yağı ve susam yağı gibi doğal yollardan bakım yapan yağlar içerir. Cilde kadifemsi bir yumuşaklık sağlar.

Devamını Oku

Aloe Vera Box

LR Aloe Vera Box Set, LR’ın en yüksek oranda Aloe Vera jeli içeren 3 ürününü içerir. Bu ürünleri ayrı ayrı satın almak yerine Aloe Vera Box Set alarak fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku

LR ALOE VIA Aloe Vera Konsantre

LR Aloe Vera Konsantre Jel neredeyse bozulmamış kıvamı ve formuyla Aloe Vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. %90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

Devamını Oku

LR ALOE VIA Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri

LR Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri her cilt tipine uygundur. Yüz, boyun ve gözler için yumuşak ve derinlemesine temizleme sağlar . Alkol içermediği için cildi kurutmaz. İpeksi yumuşaklıktaki pamuklu mendiller ve içeriğindeki %30 Aloe Vera bakım yapan formülü hoş bir yumuşaklık hissi verir. Özellikle seyahat için kullanışlıdır.

Devamını Oku

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05375939223 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir